Sylva Dubcová
tel.: 605 13 29 60
Hana Turková
tel.: 725 15 49 44

Tenisová školička

Přijďte k nám, naučíme Vás Tenis!


Naše tenisová školička působí v Jihlavě již 9 let a nabízí kurzy tenisu pro předškoláky, holky a kluky ZŠ, mládež i dospělé. Trénujeme celoročně.

Tenisová školička

Cílem naší tenisové školičky je péče o sportovní aktivity dětí a mládeže na Vysočině.

Pečujeme o děti ve věku od 4 do 16 let. Vychováváme hráče pro závodní hraní. Děti mohou hrát zápasy už od 6 let od kategorie minitenis, přes kategorii babytenis (8-9 let) a navázat na další kategorie mladší žáci, starší žáci a dorost. Děti reprezentují tenisový oddíl Sokol Bedřichov Jihlava. Trenéři doprovází své svěřence na mistrovská utkání družstev.

  

Věková kategorie 4 – 7 let

Hlavním cílem naší tenisové školičky je hravou formou podchytit zájem nejmladších dětí o tenis. Příprava je zaměřena na základní pohybovou průpravu a získání technických dovedností pro další závodní či rekreační hru. Při výuce je využíváno dětských raket a tenisových pomůcek (míče na minitenis, pěnové míče, síť na minitenis a mnoho dalších pomůcek), které přispívají k rychlému zvládnutí dovedností zábavnou formou.

Trénink probíhá ve skupinách 2-7 dětí dvakrát v týdnu.

Věková kategorie 8 – 16 let

Trénink  je určen pro děti a mládež ve věku 8 - 16 let, začátečníky i pokročilé hráče.  Hráči jsou zařazováni do skupin srovnatelné věkové a výkonnostní úrovně. Trénink je zaměřen na nácvik a zdokonalování tenisové techniky, zvládnutí základů taktiky a pravidel hry, stejně jako rozvoj pohybových dovedností, nutných pro tenis. Trénink ve skupině lze kombinovat s individuální výukou.

Trénink probíhá ve skupinách 2-7 dětí dvakrát v týdnu.

 

 

©2012 Lukáš & Vojtěch Krajíčkovi